Poznaj nasz zespół

Kilka słów o nas...

Świat finansów jak i świat ubezpieczeń nieustannie zmienia się aby nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Również my dążymy do doskonałości i dokładamy wszelkich starań aby nasze umiejętności były na najwyższym poziomie. Jesteśmy młodym energicznym zespołem, składającym się z trzech uzupełniających się osobowości. Każde z nas to licencjonowany agent ubezpieczeniowy z całą listą certyfikatów szkoleniowych. Zapewniamy profesjonalne podejście do pracy ale i swobodną atmosferę. Oto my:

Patrycja Szlagor
Patrycja

Od wielu lat jej praca to przede wszystkim budowanie relacji z klientami. Praca z ludźmi daje jej najwięcej zawodowej satysfakcji co wykorzystuje jako agent ubezpieczeniowy. Prywatnie mama dwójki urwisów z zamiłowaniem do fotografii i muzyki.

Kamil Figura
Kamil

Można by rzec że już w młodości zjadł zęby na finansach. Od początku pracy zawodowej obraca się wokół ubezpieczeń i inwestycji. Specjalista w swoim fachu. Czas wolny spędza na sporcie oraz wyprawach górskich.

Maciej Szlagor
Maciej

Socjolog z powołania i wykształcenia. Chęć pomagania wyssał z mlekiem matki. Jako agent łączy świat handlu w którym ma wieloletnie doświadczenie z naturą altruisty. Miłośnik podroży i terrarystyki.

Oferta limitowana!

Zyskaj miesiąc darmowego ubezpieczenia z Future Life